com.pegah_.pt_

دریافت آخرین نسخه بانویار از بازار

Posted on نوشته شده در دریافت نرم افزار

به نام خدا
با سلام دوستان
کمبود اطلاعات و آگاهی، به ویژه افزایش آمار سرطان‌ها در میان بانوان ایرانی ما را برآن داشت تا به وظیفه اجتماعی خود دراین زمینه عمل کنیم و بانویار را به عنوان محصولی کاملا کاربردی در حوزه گوشی‌های هوشمند به بانوان ایرانی تقدیم کنیم و در این میان دست همکاری به سمت همه دوستانی دراز می‌کنیم که بتوانند به ما کمک کنند.
بانویار برای مادران،همسران و دختران ایرانی تهیه شده است تا بتوانند با استفاده از آن تمامی مراحل قاعدگی را به صورت کاملا دقیق ثبت کنند تا بتوانند مدیریت بهتری برسلامت خود داشته باشند.
بانویار به صورت خودکار با تنظیم اطلاعات سه دوره اول براساس اطلاعاتی که شما از دوره‌های قبلی دارید به شما کمک می‌کند تا به راحتی بتوانید دوره‌های قاعدگی خود را پیش‌بینی کنید و با استفاده ازآن تصمیمات بهتری برای ارتقا سلامت خود داشته باشید.
با استفاده از دفترچه یادداشت بانویار می‌توانید اطلاعاتی نظیرخلقیات، وزن، دما ،میزان خونریزی و استفاده از قرص‌ها را ثبت کنید تا بتوانید به راحتی در مراجعات به پزشک بهترین اطلاعات را برای دریافت بهترین مشاوره در اختیار داشته باشید.
– نگهداری یادداشت‌های روزانه از خلقیات،نشانه‌های بدن و رفتارهای جنسی،
– نشان‌دادن تعداد روزهای مانده به پریودبعدی،
– نشان‌دادن زمان تخمک گذاری،
– نشان‌دادن تعداد روزهای باروری،
– پشتیبانی کامل از تقویم فارسی و قمری،
– داشتن کانال ارتباطی برای ارسال نظرات و پیشنهادات و دریافت پیام‌های بهداشتی.
***این برنامه فقط برای بانوان نیست آقایانی که سلامت همسران،خواهران و دخترانشان برای آنها مهم است می‌توانند این اپ را به آنها معرفی کنند.***
بانویار اولین نسخه خود را تجربه می‌کند لذا ما را در جهت تکمیل آن با ارسال نظرات خود یاری کنید.

هشدار:
بانویار برای کمک به ثبت و پیش‌بینی اطلاعات قاعدگی طراحی شده است و نباید به صورت ابزاری قطعی برای مسایل بارداری و جلوگیری از بارداری مورد استفاده قراربگیرد.و به هیچ وجه جایگزین پزشک نخواهد بود.

تغییرات نسخه ۲٫۲

– مشکل ثبت اطلاعات قرص و نزدیکی حل شد
– سرعت برنامه افزایش پید کرده

– مشکل عدم امکان تصحیح ورود اطلاعات حل شد

دریافت نرم افزار بانویار

One thought on “دریافت آخرین نسخه بانویار از بازار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *